POLSKI ZWIĄZEK SUMO
POLSKI ZWIĄZEK SUMO

KADRA

Lp.NazwiskoImięRok urodzeniaNazwa klubuMiejscowośćKategoria wagowaKategoria wiekowa
1Wojda Tomasz1993UKS FuksWarszawa85senior
2Wojda Paweł1993UKS FuksWarszawa85senior
3Swora Patryk1993UKS SamsonKobylin85senior
4DarmochwałJakub1997KS AgrosZamość100młodzieżowiec
5CichockiHubert1991UKS NiedźwiadekWarszawa85senior
6RozumAron1990TAR KrotoszynKrotoszyn115senior
7LutoMichał1990UKS NiedźwiadekWarszawa100senior
8KurniczakGerard1999KS SobieskiPoznań115junior
9LeszczyńskiPaweł1982UKS NiedźwiadekWarszawa100senior
10PiersiakJacek1988Sumoka RzeszówRzeszówplus 115senior
11LinkaMateusz1994UKS NiedźwiadekWarszawaplus 115senior
12MazurekAndrzej1992UKS MieszkoGorzów Wlkp115senior
13SkibaMonika1988UKS NiedźwiadekWarszawa65senior
14MaciosMagdalena1990LUKS LubzinaLubzina65senior
15RobakowskaOlimpia1991TAR KrotoszynKrotoszyn80senior
16MatianowskaAgnieszka1997UKS MarysinWarszawa65młodzieżowiec
17SkrajnowskaMagda1998KS OniLublin65młodzieżowiec
18BrzykcyNatalia1989Akademia JudoPoznańplus 95senior
19MazurekJagoda1996ZTS SokółLublinplus 95młodzieżowiec
20RadomMagdalena1998KS AgrosZamośćplus 70młodzieżowiec
21KlejewskiStefan1987UKS Samson Kobylin115senior
22Głodek Rafał1996LUKS LubzinaLubzina85młodzieżowiec
23ZalasSeweryn1995MKS RokitaBrzeg Dolnyplus 115młodzieżowiec
24DanysPaweł1997ZTS SokołLublin75młodzieżowiec
25DęborowskiHubert2000LUKS LubzinaLubzina65junior
26BacaBartosz1998UKS FuksWarszawa80mlodzieżowiec
27RosińskiSzymon1997UKS FuksWarszawa70mlodzieżowiec
28Kopyśc Dorota1998UKSCSW LiderZamość50mlodzieżowiec
29BieńkowskaEwelina1995ZTS SokółLublin73mlodzieżowiec
30RozumAleksandra1998TAR KrotoszynKrotoszyn60mlodzieżowiec
31Pieprzak Karolina1998UKS SyrenaGnojnica50mlodzieżowiec
32KamińskaSylwia1999LUKS LubzinaLubzina55mlodzieżowiec
33Kozanka-LipkaOskar2000LKS SpartakusPyrzyce95junior
34StasiewiczKarol1999LUAKS PodlasieBiałystok75młodzieżowiec
35FabianowskiMichał2000TAR KrotoszynKrotoszynplus 100junior
36Wróbel Damian2000MKS RokitaBrzeg Dolnyplus 100junior
37MurgałaPaweł1998UKS SorgaZamość70junior
38NamyslakKatarzyna1993UKS 7Strzelce Op.55senior
39Rejniak Sara1998LUKS LubzinaLubzina60junior
40WiszowatyPrzemysław1995LUAKS PodlasieBiałystok70młodzieżowiec
41Pieprzak Karolina1993LUKS SyrenaGnojnica55senior
42Baca Robert2000UKS FuksWarszawa60junior
43RosińskiMateusz2000UKS FuksWarszawa60junior
44Pieprzak Paweł1988LUKS SyrenaGnojnica85senior
45ŁętowskiBartosz1996LUAKS PodlasieBiałystok80młodzieżowiec
46KubisztalPrzemysław1998LUKS LubzinaLubzina60młodzieżowiec
47MałeckiMikołaj1996UKS SamsonKobylin100młodzieżowiec
48NowakAleksandra1999KS AZS AWFGorzów Wlkp.55młodzieżowiec
49MaćkowiakWiktoria1998LKS SpartakusPyrzyce95młodzieżowiec
50DudekKlaudia1998UKSCSW LiderZamość70młodzieżowiec
51JochaniakJagoda1994UKS SamsonKobylin80młodzieżowiec
52WesółPaulina2000UKS MasterŁódź55junior
53ŁuczkowskiMichał1998ZTS SokółLublinplus 100młodzieżowiec
54TrofimczukMateusz1999LUAKS PodlasieBiałystok90junior
55ZiarnikMarcin1995LUKS LubzinaLubzina60młodzieżowiec
56KralkaRafał1998UKS SamsonKobylin70młodzieżowiec
57KrólSara2000UKS NiedźwiadekWarszawaplus 65junior
58HetmanKlaudia1999LKS SpartakusPyrzyce65młodzieżowiec
59LenczewskiWojciech1997UAKS PodlasieBiałystok70młodzieżowiec
60MachalskiKacper1999UKS SorgaZamość70młodzieżowiec
61ChruścielMagdalena1992UKS SorgaZamość55senior
62OsóbkaKarolina1998UKS MarysinWarszawa65młodzieżowiec
63OchałKamil1992LUKS SyrenaGnojnica100senior
64PolakowskaKlaudia1999KS AgrosZamość65młodzieżowiec
65MelendezMarina1988TAR KrotoszynKrotoszyn95senior
66KaźmierczakMagdalena2000UKS MasterŁódź65junior
67KoniecznyMateusz1991TAR KrotoszynKrotoszyn70senior
68SmulczykKatarzyna1999UKS MasterŁódź75młodzieżowiec
69NaworolŁukasz1999UKS SorgaZamośc60młodzieżowiec
70GondekAdrian2000LUKS LubzinaLubzina75junior
71ZygmuntPaulina1999LKS SpartakusPyrzyce55junior
72Worwa Natalia2000UKS GnojnicaGnojnica45junior
73ChlebowskaKlaudia2000UKS SamsonKobylin45junior
74GrzegorczykKatarzyna2000ZTS SokółLublin50junior
75FąfaraNatalia2000UKS GnojnicaGnojnica50junior
76Jezuwid Patrycja2001UKS GnojnicaGnojnica55junior
77DarłakAleksandra2000UKS GnojnicaGnojnica55junior
78MaziarczykAleksandra2001UKS LiderZamość60junior
79TkaczykAgata2000ZTS SokółLublin60junior
80DyszkiewiczPatrycja2001KS SpartakusPyrzyce65junior
81BzodekAleksandra2000UKS SamsonKobylin65junior
82KłosMartyna2001UKS LiderZamośćplus 65junior
83MrugałaMichał2001UKS SorgaZamośc55junior
84KobusińskiJakub2000UKS SamsonKobylin55junior
85KiryłoKamil2000KS AgrosZamość75junior
86AntoszewskiJakub2000KS AgrosZamość85junior
87SadowskiMichał2001MUKS GladiatorKraków85junior
88NowakowskiJakub2001LUKS LubzinaLubzina95junior
89GardziołaAdam2001KS AgrosZamość95junior
90NiemczykHubert2003UKS FuksWarszawaplus 95kadet
91GruszkiewiczMarta2002UKS SorgaZamość45kadet
92JaśniakEwelina2002TA RozumKrotoszyn45kadet
93BorowskaMonika2002UAKS PodalsieBiałystok50kadet
94SolanKlaudia2001UKS CSW LiderZamość60junior
95BaranMariola2002LUKS SyrenaGnojnica60kadet
96WarochAleksandra2001UKS KoronaKaława70junior
97KujdaAnna2002LUKS SyrenaGnojnica50kadet
98Szymczak Anna2002TA RozumKrotoszyn55kadet
99Kiszczak Wiktoria2002UKS SorgaZamość55kadet
100Szpakiewicz Krzysztof2002KS DalinMyślenice55kadet
101RaźniakMikołaj2002TA RozumKrotoszyn55kadet
102WiatrakKacper2002TA RozumKrotoszyn65kadet
103PauterArtur2001TA RozumKrotoszyn65junior
104SokołowskiMichał2001UKS SorgaZamość75junior
105KmiecikOskar2001TA RozumKrotoszyn75junior
106BonieckiBartosz2001UAKS PodalsieBiałystok85junior
107KandzierskiMikołaj2002UKS SamsonKobylin95kadet
108MieszkoKrzysztof2001LKS SpartakusPyrzyce95junior
109MikołajczykKacper2002TA RozumKrotoszyn95kadet
110Sowa Monika2001UKS SamsonKobylin65junior
111WielebińskaMarta2000UKS SamsonKobylin70junior
112AdaszekAda2000KS SobieskiPoznań75junior
113BrzykcyNatalia1989KS Akademia JudoPoznań80senior
114WarchołGabriela2003LUKS LubzinaLubzina45kadet
115KujdaJustyna2003LUKS SyrenaGnojnica45kadet
116WoźnyIzabela2003LUKS LubzinaLubzina50kadet
117KoszewskaNatalia2003UKS MarysinWarszawa55kadet
118BizońMagdalena2003LUKS SyrenaGnojnica60kadet
119ZakrzewskaKarolina2003LMUKS OlimpikSuwałki60kadet
120StrzępekMonika2003LUKS SyrenaGnojnica65kadet
121KwaśniewskaJulia2003UKS AtletaŁódź65kadet
122RatajczykTymoteusz2003TA RozumKrotoszyn45kadet
123LeskDawid2003UKS SamsonKobylin50kadet
124PiotrowskiKonrad2003UKS MasterŁódź50kadet
125PoradziszAdrian2003KS DalinMyślenice55kadet
126Szymczak Piotr2003TA RozumKrotoszyn60kadet
127Skowroński Jakub2003UKS SamsonKobylin65kadet
128KuraśDawid2003LUKS LubzinaLubzina65kadet
129Mrowiński Mikołaj2003TA RozumKrotoszyn70kadet
130StudnickiIgnacy2003KS AZS AWFGorzów Wlkp.70kadet
131SzydłowskiGabriela2003TA RozumKrotoszyn70kadet