POLSKI ZWIĄZEK SUMO
POLSKI ZWIĄZEK SUMO

KOMISJA REWIZYJNA

Aleksander Wolski
Informacje
Funkcja: Przewodniczący
Telefon:
Adres e-mail: alik.ippon@interia.pl
Piotr Feczko
Informacje
Funkcja: wiceprzewodniczący
Telefon:
Adres e-mail: peredhel@wp.pl
Stefan Długosz
Informacje
Funkcja: Członek
Telefon:
Adres e-mail: wlksi@wp.pl
Tadeusz Feliksiński
Informacje
Funkcja: Członek
Telefon:
Adres e-mail: tadeusz.feliksinski@p.lodz.pl
Leszek Blautenberg
Informacje
Funkcja: Członek
Telefon:
Adres e-mail: l.blaut@op.pl

 

PILNE! KOMUNIKAT PREZESA POLSKIEGO ZWIĄZKU SUMO

Niniejszym informuję, iż po dzisiejszym spotkaniu z Minister Sportu Panią Danutą Dmowską – Andrzejuk w sprawie rozprzestrzeniającego się koronawirusa, po szerokiej dyskusji i przekazaniu nam swoich zaleceń, a także rekomendacji Prezesa Rady Ministrów – Pana Mateusza Morawieckiego, aby nie rozgrywać imprez masowych podjąłem decyzję o odwołaniu wszystkich imprez krajowych do końca kwietnia 2020 r., a także wszystkich wyjazdów zagranicznych polskiej reprezentacji również do końca kwietnia 2020 roku. Oznacza to, że polska reprezentacja na pewno nie będzie brała udziału w Mistrzostwach Europy Seniorów, Seniorek oraz Młodzieżowców U21, U23 (kobiet i mężczyzn) w Baku.

Odwołanie wyżej wymienionych imprez nie oznacza, iż nie odbędą się one w tym roku w terminach późniejszych. O nowych decyzjach w tym zakresie będziecie Państwo informowani odrębnym komunikatem.

Bardzo trudno było podjąć taką, a nie inną decyzję, ale zdrowie i bezpieczeństwo całej naszej rodziny sumo jest dla mnie wartością najwyższą. Wsłuchując się w słowa Głównego Inspektora Sanitarnego uznałem, iż jest to jedyna słuszna decyzja w tym momencie.

Dariusz Rozum,
Prezes Polskiego Związku Sumo